niedziela, 26 maja 2013

ZAWIESZAM!

 Z przykrością stwierdzam, czy też nie, że zawieszam tego oto bloga do ODWOŁANIA. 
Nie potrafię uporządkować własnego życia, potrzebuję dłuższej chwili do przemyślenia wielu bardzo ważnych spraw. Doskonale zdaję sobie sprawę, że i tak nie bywam tu za często. Inaczej jest, kiedy odbiorcami jest trzydzieści osób, a inaczej, kiedy cztery. Ale tu nie oto mi teraz chodzi, po prostu muszę się pozbierać. Otrzepać tyłek po upadku, powolutku wstać i iść małymi krokami do przodu. Obiecuję, że kiedy powrócę będę przygotowana. Rozdziały będą dodawane dość często, tak samo z one-shotami. Pragnę zauważyć, że pamiętam o dwóch shotach, które daaaawno temu obiecałam napisać z dedykacją. 
 Na koniec zdradzę, że planuję całkiem nowe opowiadanie na całkiem nowym blogu, ale na to będzie jeszcze czas. Na pewno dowiecie się w pierwszej kolejności! 
 Trzymajcie się jakoś! Pozdrawiam! xx


All we need is faith

3 komentarze:

  1. No muszę powiedzieć, że nie cieszę się z tego faktu, aczkolwiek perspektywa nowego opowiadania, kontynuowania tego i pisania one-shotów utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba myśleć optymistycznie! Też chce dla Ciebie dobrze, więc nie błagam ani nie odpieprzam innych ceregieli.
    Trzymaj się ciepło. Niech moc rudości będzie z Tobą! :d
    ~Asia xx

    OdpowiedzUsuń
  2. :'/// czekam na Twój powrót. powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń

PROSZĘ O NIESPAMIENIE LINKAMI DO BLOGÓW NA STRONIE GŁÓWNEJ, JEST NA TO PRZEZNACZONA STRONA "WASZE BLOGI"!
Za każdy szczery komentarz bardzo dziękuję. Wiedz, że dzięki Tobie na mojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech! :)